warsztaty top

Warsztaty malowania intuicyjnego

Malowanie to jeden ze sposobów na wyrażanie siebie. To bycie w tu i teraz, z tym co jest i zaakceptowanie takim jakim jest. Dostrzeżenie swojego piękna. Dotarcie do potencjału, który drzemie w każdych z nas. Za każdym razem jest to podróź i przygoda Często dająca początek czemuś nowemu.

To okazja do spojrzenia na siebie, otaczających nas ludzi i świat nieco inaczej niż dotychczas.

A jak powiedział Marcel Proust "Prawdziwa odkrywcza podróż polega nie na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na patrzeniu nowymi oczami".

Rysowanie, malowanie, zajęcia taneczne i muzyczne relaksują. A zrelaksowany umysł pozwala nam dotrzeć w takie miejsca, w których już dawno nie byliśmy. A tam kryją się prawdziwe skarby. To jest zawsze podróż do wnętrza siebie. Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży wszystkich którzy, po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił i przekonać się, że nie taki wilk straszny jak go malują a także tych, którzy mają doświadczenie i szukają nowego podejścia do tematu. Ci którzy już kiedyś byli, często wracają, bo każdy warsztat jest inny. Tworzą go ludzie, ich historie i obrazy. Jest tu miejsce na zabawę, refleksję i inspirację. A to co się "zadziewa" na warsztacie pracuje jeszcze długo po jego zakończeniu.

A tak o warsztatach napisała jedna z jego uczestniczek:

"To ryzykowna sprawa wychodzić za próg domu, uważaj na nogi, bo nie wiadomo, dokąd cię poniosą." Bilbo Baggins
Warsztaty z Karoliną to ryzykowna sprawa :). Porzuca się próg własnego domu: wygodnictwa, utartych zwyczajów, myśli i sądów. Nie wiadomo, gdzie Cię zaprowadzą. To przygoda, po której wracasz odmieniony: bardziej, mniej, z bagażem nowych doświadczeń, których nie skosztujesz w utartej codzienności.To przygoda...jak każda przygoda nieprzewidywalna i karząca się zmierzyć z samym sobą. To podróż...w głąb siebie, na całkiem nowe obszary.

- Agnieszka Golińska

Więcej o tym czym były warsztaty i czym stało się malowanie dla uczestników moich warsztatów możesz przeczytać tutaj.

wasztaty
spotkania indywiudalne
rekomendacje