Kalendarze

Kalendarz / plakat 2020​

Urodził się dnia 17 października o godzinie 14:40. Ma na imię 2020 i różni się od swoich starszych braci i sióstr pod wieloma względami.

KALENDARZ ma formę PLAKATU 50x70cm. Drukowany na wysokiej jakości papierze 230g w kolorze ciepłej bieli. Sprzedawany w tubie (bez ramki).

Kalendarze dekoracyjne

najlepszy prezent

W 2015 roku powstał pierwszy kalendarz z moimi obrazami. I to dzięki wam i waszej prośbie, żeby moje obrazy były dostępne również w formie reprodukcji. Od tego czasu stało się to już tradycją, że rok podsumowuję w ten sposób, a wy obdarowujecie swoich bliskich kolorowym podarunkiem.

Kalendarz ma charakter dekoracyjny i został zaprojektowany w ten sposób, aby ilustracje można było oprawić i powiesić jako plakat, kiedy rok dobiegnie końca.

W 2018 pojawiły się też bajki. Ich przesłanie jest uniwersalne, więc niech was to nie zmyli, że to prezent tylko dla dzieci. Dodatkowo kalendarz miał charakter interaktywny, można go było pokolorować i w ten sposób nadać mu indywidualny rys.

Człowiek zmienia się nieustannie, ja też się zmieniam, zmienia się moja twórczość, a odbicie tego znajdziecie właśnie w corocznym zestawie ilustracji znajdujących się w kalendarzach.