Kalendarze

Kalendarz / plakat 2022

KALENDARZ 2022 w formie plakatu 50x70cm

Po tegorocznym wulkanie, wszystkim Nam należy się trochę oddechu i wypłynięcia na spokojne wody oceanu obfitości i nieograniczonych możliwości .

Tak więc NAWIGATORZY ŻYCIA – STERY W DŁÓŃ.  Płyniemy do światła, w kierunku NOWEJ ZIEMI, którą sami tworzymy. Nie ma na co czekać. Kto ma już dosyć może wystartować już teraz. 

Kalendarze dekoracyjne

najlepszy prezent

W 2015 roku powstał pierwszy kalendarz z moimi obrazami. I to dzięki wam i waszej prośbie, żeby moje obrazy były dostępne również w formie reprodukcji. Od tego czasu stało się to już tradycją, że rok podsumowuję w ten sposób, a wy obdarowujecie swoich bliskich kolorowym podarunkiem.

Kalendarz ma charakter dekoracyjny i został zaprojektowany w ten sposób, aby ilustracje można było oprawić i powiesić jako plakat, kiedy rok dobiegnie końca.

W 2018 pojawiły się też bajki. Ich przesłanie jest uniwersalne, więc niech was to nie zmyli, że to prezent tylko dla dzieci. Dodatkowo kalendarz miał charakter interaktywny, można go było pokolorować i w ten sposób nadać mu indywidualny rys.

Człowiek zmienia się nieustannie, ja też się zmieniam, zmienia się moja twórczość, a odbicie tego znajdziecie właśnie w corocznym zestawie ilustracji znajdujących się w kalendarzach.