Warsztaty

Warsztaty

Przestrzeń działań twórczych

To miejsce, które powstało z potrzeby serca i chęci dzielenia się tym co robię na co dzień i co kocham najbardziej. Moją wielką pasją jest rysowanie, malowanie, pisanie bajek i inne sposoby wyrażania siebie. Tu powstają moje prace, tu odbywają się też warsztaty , na których spotykają się różne światy. 

To miejsce czyste, jasne, inspirujące i wspierające kreatywność. 

Znajduje się na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji jest duża sala z trzema stołami, przy których zmieści się w zależności od ustawienia i charakteru zajęć od 6 do 12 osób.

 

Rodzaje warsztatów

Do wyboru jest kilka rodzajów warsztatów, można przyjść również na zajęcia indywidualne. 

Nie musisz umieć rysować ani malować, wystarczy że masz chęć. Pasja jest znacznie ważniejsza od techniki.  Zamiast wytycznych jak narysować drzewo , dostaniesz podpowiedzi w jaki sposób wyrażać prawdziwie siebie za pomocą narzędzi, które masz akurat pod ręką. 

Wszystkie zajęcia mają na celu obudzenie potencjału twórczego, który drzemie w każdym z nas. Uwaga, budzimy nawet tych, którzy zapadli w długi zimowy sen. 

Jeżeli nie pasuje Ci termin, chciałbyś żeby warsztaty odbyły się w twojej firmie, w twojej miejscowości, lub w grupie twoich znajomych, zadzwoń lub napisz do mnie. Dostosujemy termin, czas trwania oraz tematykę zajęć do twoich potrzeb. 

Rysowanie, malowanie, różne formy zajęć plastycznych, a także taneczne i muzyczne relaksują. 

A zrelaksowany umysł pozwala nam dotrzeć w takie miejsca, w których już dawno nie byliśmy. A tam kryją się prawdziwe skarby. To jest zawsze podróż do wnętrza siebie. Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi. 

Prace, które powstają na warsztacie są symbolicznym obrazem naszych spełnionych marzeń. Pozostają z nami i są jak drogowskazy, przypominając o tym co dla nas ważne i pomagają w realizacji marzeń. 

Malowanie, rysowanie, robienie lalek i inne formy działań twórczych są doskonałymi sposobami na wyrażanie siebie. 

Za każdym razem jest to podróż i przygoda, często dająca początek czemuś nowemu

To okazja do spojrzenia na siebie, otaczających nas ludzi i świat nieco inaczej niż dotychczas.

A jak powiedział Marcel Proust 

“Prawdziwa odkrywcza podróż polega 
nie na poszukiwaniu nowych lądów,
lecz na patrzeniu nowymi oczami”.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży wszystkich którzy, po raz pierwszy chcieliby spróbować swoich sił i przekonać się, że nie taki wilk straszny jak go malują, a także tych, którzy mają doświadczenie i szukają nowego podejścia do tematu. Ci którzy już kiedyś byli, często wracają, bo każdy warsztat jest inny. Tworzą go ludzie, ich historie i obrazy. Jest tu miejsce na zabawę, refleksję i inspirację.  A to co się „zadziewa” na warsztacie pracuje jeszcze długo po jego zakończeniu.