Czym jest malowanie i rysowanie intuicyjne

Czym jest malowanie i rysowanie intuicyjne

Wielokrotnie przekonałam się, że to czym jest malowanie i rysowanie intuicyjne nie jest wcale takie oczywiste.
A więc 🙂 w warsztatach rysowania i malowania, które prowadzę moją autorską wypracowaną przez wiele lat metodą, nie chodzi o samo rysowanie czy malowanie.
Są to „tylko” lub „aż” narzędzia, które służą samopoznaniu, zrozumieniu oraz transformacji naszego sposobu myślenia. Są to także narzędzia do bezpiecznego wyrażania siebie.
Dzięki nim możemy fizycznie POCZUĆ to jak się mamy z pewnymi tematami. To czucie pomaga nam połączyć się z emocjami, które są jak filtry zabarwiające naszą rzeczywistość. Ważne jest to że możemy je oczyścić lub zmienić na pogodniejsze. Do tego potrzebna jest UWAŻNOŚĆ oraz PRAKTYKA. Jak wiadomo praktyka czyni mistrza.
Tą uważność ćwiczymy cyklicznie na warsztatach odbywających się co dwa tygodnie w czasie nowiu i pełni księżyca. Są to 3 godzinne spotkania, które umożliwiają ciągłość praktyki. A to jak mawiały moje mistrzynie jest jak zjadanie słonia po kawałku.
Gdyby ktoś jednak wolał konsumpcję w całości to co jakiś czas przygotowuję także weekendowe warsztaty. Czyli intensywnie i duża porcja doświadczania. Na tych warsztatach do jednego tematu podchodzimy z różnych stron, tak żeby maksymalnie go wyczerpać za jednym podejściem.

W marcu z okazji pierwszego dnia wiosny będziemy budzili swoją kreatywność ze snu zimowego i stworzymy własny TOTEM.

Można przyjść spróbować raz, można też uczestniczyć wielokrotnie. Można przyjść samemu lub zabrać przyjaciółkę lub przyjaciela.
Można też zebrać grupę osób dla których mogę poprowadzić zajęcia w innym miejscu, terminie i temacie.
Można też posłać informację w świat do osób, które myślicie że mogą być zainteresowane.

Do zobaczenia